סניפים שלנו

גלול למטה לרשימת הסניפים שלנו בכל הארץ

זימון תור מקוון לסיוע בשכר דירה בסניפים נתיבות, פתח תקוה וטבריה ניתן לבצע באפליקציה my visit או דרך מוקד *2310

קרית שמונה

כתובת: שד’ תל חי 77 (בניין “סלקום”) קומת קרקע

אימייל: Kiryat-Shmona.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800880

ימים א’, ג’ ,ה’ 8:30-13:30 | יום א: 15:00-17:00

ימים ב’, ד’ אין קבלת קהל

צפת

כתובת: רחוב הפלמ”ח 87

אימייל: Tzfat.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800885

יום א’ ב’ ד’ ה’: 08:30-13:30 | ימים א’ ד’ 15:00-17:00

יום ג’ אין קבלת קהל

טבריה

כתובת: רח’ הגליל 52 קניון “גליל סנטר”, קומה 1

אימייל: Tveria.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800875

ימים א’,ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

נצרת

כתובת: כיכר המעיין, בנין הגליל המסחרי מול מסעדת תשרין

אימייל: Natzeret.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800830

ימים- ב-ה: 08:30-13:30 | יום ב אחה”צ: 15:00-17:00

קרית ביאליק

כתובת: דרך עכו 194 , קריון קומה 3

אימייל: Kiryat-Byalik.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800820

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

חיפה

כתובת: אחד העם 15

אימייל: Haifa.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800835

ימים א’,ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

תל אביב

כתובת: שאול המלך 39 בית “הדר-דפנה”

אימייל: Tel-Aviv.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800860

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

בת ים

כתובת: רוטשילד 29 קומה 4

אימייל: Bat-Yam.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800855

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

פתח תקוה

כתובת: ההסתדרות 19

אימייל: Petach-Tikva.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800870

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

ירושלים

כתובת: רח’ יפו 97 מרכז “כלל” קומה C2

אימייל: Jerusalem.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800840

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

אשקלון

כתובת: הרצל 4 “בית פרנק” חנות מס’ 10

אימייל: Ashkelon.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800810

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

אשדוד

כתובת: רח’ רוגוזין 21 , אזור א’

אימייל: Ashdod.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800805

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

ראשון לציון

כתובת: רח’ רוטשילד 55 , “בית אלברט” קומה 6

אימייל: Rishon-Lezion.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800850

ימים א’, ה’: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

נתיבות

כתובת: גני טל 2 קומה 2 משרד מס’ 7

אימייל: Netivot.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800815

בימי ראשון ושלישי אין קבלת קהל. ביום ב’ בין השעות 12:00-18:00, בימים  ד, ה בין השעות 08:30-13:30

בימים א, ג – אין קבלת הקל

 

 

 

עיר כתובת של הסניף חניית נכים גישה לסניף שרותי נכים עמדת שירות נגישות עזרים ללקויי שמיעה
אשדוד רוגוזין 21 כן כן כן כן כן
אשקלון הרצל 4 כן כן כן כן כן
נתיבות יוסף סמילו 10 כן כן כן כן כן
ירושלים יפו 97 כן כן כן כן כן
ראשל”צ רוטשילד 55 כן כן כן כן כן
בת ים רוטשילד 29 כן כן כן כן כן
ת”א שאול המלך 39 כן כן כן כן כן
פ”ת הסתדרות 19 כן כן לא כן כן
חיפה אחד העם 15 כן כן לא כן כן
ביאליק דרך עכו 194 כן כן כן כן כן
נצרת בנין הגליל כן כן כן כן כן
טבריה גליל 52 כן כן כן כן כן
צפת הפלמ”ח 87 כן כן כן כן כן
ק.שמונה תל חי 77 כן כן כן כן כן
לקוחות שלנו אוהבים אותנו