סניפים של מחיר למשתכן וסיוע בשכר דירה

המוקד לסיוע בשכר דירה – 2310*
مركز المساعدة في أجر شقة
פניות במייל נא לציין ת.ז. וטלפון: penyot.shikon@milgam.co.il

המוקד לפניות בנושא מחיר למשתכן – 6078*

פניות במייל: dira@milgam.co.il

קבלת קהל בסניפים תתאפשר בהתאם להנחיית משרד הבריאות בכפוף לתו הסגול .

בסניפים : ת”א , ירושלים, חיפה, פ”ת , ק.ביאליק, טבריה ,ראשל”צ, אשדוד, אשקלון , בת-ים אין יותר קבלת קהל בימי ג’ .

בגלל המגבלות, ייתכנו זמני המתנה ארוכים מהרגיל.

מומלץ לא להגיע לסניפים ,

ניתן לבצע חידוש באמצעים דיגיטליים .

סניפים שלנו

גלול למטה לרשימת הסניפים שלנו בכל הארץ

צור קשר/ זימון תור

לתיאום תור בסניף מילגם הנוח לכם, או התקשרו ל 6078* שלוחה 2

לקביעת תור לסניף נתיבות בלבד יש להתקשר 2310*. בשאר הסניפים ניתן להגיע בשעות הפעילות.

הגשת בקשה למחיר למשתכן

חברת מילגם נבחרה על ידי משרד השיכון, למתן שירות הרשמה לכלל הזכאים לרכישת דירה במחיר מוזל.
הדרך לדירה מתחילה כאן להרשמה מקוונת

קרית שמונה

כתובת: שד’ תל חי 77 (בניין “סלקום”) קומת קרקע

אימייל: Kiryat-Shmona.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800880

ימים א’, ב’, ד’ ,ה’ 8:30-13:30 | יום א: 15:00-17:00

 

צפת

כתובת: רחוב הפלמ”ח 87

אימייל: Tzfat.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800885

יום א’ ו ה’: 08:30-13:30 | ג’ 08:30-13:30 15:00-17:00

 

 

טבריה

כתובת: רח’ הגליל 52 קניון “גליל סנטר”, קומה 1

אימייל: Tveria.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800875

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

נצרת

כתובת: כיכר המעיין, בנין הגליל המסחרי מול מסעדת תשרין

אימייל: Natzeret.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800830

ימים- ב-ה: 08:30-13:30 | יום ב אחה”צ: 15:00-17:00

 

קרית ביאליק

כתובת: דרך עכו 194 , קריון קומה 3

אימייל: Kiryat-Byalik.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800820

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

חיפה

כתובת: אחד העם 15

אימייל: Haifa.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800835

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

תל אביב

כתובת: שאול המלך 39 בית “הדר-דפנה”

אימייל: Tel-Aviv.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800860

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

בת ים

כתובת: רוטשילד 29 קומה 4

אימייל: Bat-Yam.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800855

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

פתח תקוה

כתובת: ההסתדרות 19

אימייל: Petach-Tikva.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800870

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

ירושלים

כתובת: רח’ יפו 97 מרכז “כלל” קומה C2

אימייל: Jerusalem.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800840

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

 

אשקלון

כתובת: הרצל 4 “בית פרנק” חנות מס’ 10

אימייל: Ashkelon.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800810

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

 

אשדוד

כתובת: רח’ רוגוזין 21 , אזור א’

אימייל: Ashdod.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800805

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

 

 

ראשון לציון

כתובת: רח’ רוטשילד 55 , “בית אלברט” קומה 6

אימייל: Rishon-Lezion.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800850

ימים א – ה: 08:30-13:30 | ב,ד – 08:30-13:30 ו 15:00-17:00

נתיבות

כתובת: רחוב יוסף סמילו 10 קומה 3

אימייל: Netivot.Fax@Milgam.Co.IL

פקס: 073-3800815

יום ראשון – הסניף סגור, לא תתקבל קבלת קהל. ביום ב’ בין השעות 14:00-17:00, בימים ג, ד,ה בין השעות 08:30-13:30

 

 

 

לקוחות שלנו אוהבים אותנו
THE NEXT GENERATION OF WORDPRESS THEME HAS ARRIVED

תנו לנו לסייע לכם! צרו קשר

המוקד לסיוע בשכר דירה – 2310* مركز المساعدة في أجر شقة

    שם מלא
    תעודת זהות
    צרף מסמך
    אימייל
    טלפון